Evropský titul Wellness Star udělen Residenci Corallo v Caorle v Itálii

Dlouholetým pozorováním a průzkumem jsme došli k závěru, že poprvé v historii časopisu Wellness Book udělíme Evropský titul Wellness Star residenci Corallo v itálském Caorle.

Redakce časopisu Wellness Book, společnost VIA STILE ,s. r. o, Česká republika hodnotí na základě dlouhodobých  průzkumů  residenci Corallo, Caorle , Itálie  jako nejlepší ve svém oboru v oblasti veškerých služeb ubytovacích  wellness a uděluje  evropské ocenění Wellness Star

Certifikát a samolepky  převzal z rukou majitele vydavatelství časopisu Wellness Book VIA STILE,s.r.o. Miroslava Sanytráka majitel residence Corallo  Vani Ferro.

Residence Corello je vyhlášenou residencí v oblasti služeb po celém pobřeží italského Caorle jako jedinečná a její perfektní reference zasahují do celého světa. Rodina Ferro přistupuje ke svým zákazním mile a s dokonalou profesionalitou přístupu a komunikce. Residence Corallo slučuje v sobě italskou filosofii čistoty prostředí a profesionálních služeb ve všech směrech. Kola zdarma pro své klienty, vyžití dětí v hernách s různými atrakcemi i to je Residence Corallo

K certifikátu ocenění titulem Wellness Star byla malým dárkem česká Becherovka, neboť vydavatelství VIA STILE,s.r.o. je české a tedy prezentuje i české výrobky. Pan Vani Ferro  nám udělal radost i tím, že vše vyvěsil na svoji residenci. 

To, že tuto informaci dáváme na náše webové stránky až nyní, nemění nic na důležitosti udělení Evropského titulu Wellness Star. V České republice jsme tento titul propagovali již před 6 ti lety s tím, že budeme jako časopis hondotit nejen wellness centra a jejich služby,ale cokoliv, co dává lidem radost ze života a bude na špičkové úrovni. 

Na špičkové úrovni jsou i služby cestovní kanceláře CK Eva Šulcová, která zajišťuje ve své nabídce i residenci Corallo, doporučujeme.

Přečtěte si také