Exklusivní evropský titul Wellness Star získala výletní restaurace pana Tomáše Hanáka

Bylo nám velkou cti udělit tento titul týmu nádražní výletní restaurace "Zastávka Nižbor", především majiteli restaurace panu Tomáši Hanákovi.

Certifikát byl připraven již od léta minulého roku,ale stále se nedostávalo času zorganizovat předání v Nižboru. Vzhledem k tomu, že tam často jezdíme s manželkou na kávu a posedět, jsem dnes „jen tak“ s sebou   přibalil všechno k předání (certifikát a samolepky) co kdyby náhodou to vyšlo bez jakýchkoliv příprav a domlouvání přesného termínu a jak se dnes říká stresování se, i když já osobně stres neznám….

Přijeli jsme do Nižbora kolem 14.20 hodin dnes 7.7.2018 a objednali si dvakrát kapučíno, velmi milá servírka vše během chvilky přinesla a já se zeptal, zda majitel pan Tomáš Hanák je přítomen? Ano, je tady, někde tu chodí a určitě jej potkáte, zněla odpověď. Vypili jsme skvělé kapučíno a já se vydal „na průzkum“ do restaurace, kde jsem hned pana Tomáše Hanáka uviděl a poprosil jej o malé setkání. Za chvilku potom přišel k našemu stolu, no a vše se spontánně podařilo, manželka fotografovala telefonem Xiaomi Redmi 4x, který jen tak mimochodem má skvělou optiku a fotoaparát. 

Na certifikát jsem dopsal datum předání 7.7.2018 a vyprávěje o celém projektu Wellness Star, jej vložil do rámečku a zarámoval.

Přečtěte si také